Представник Сполучених Штатів відвідав Офіс подорожей

Чергову зустріч студентського країнознавчого гуртка Офіс подорожей  під керівництвом викладача кафедри германської філології  Олени Назаренко  відвідав професор Джозеф Куш з університету Дюкейн, м. Пітсбург, штат Пенсільванія, США.

Студенти-перекладачі 1-го, 2-го та 3-го курсів та викладачі кафедри (доц. Галина Чуланова, доц. Алла Красуля та інші) радо прийшли на зібрання поспілкуватись англійською мовою та дізнатись про тонкощі освіти у Сполучених Штатах. Саме темі освіти була присвячена зустріч у жовтні.

Професор Куш розповів про свій рідний університет Дюкейн, про систему освіти в США, про особливості вищої освіти та міжнародні дослідницькі програми (в т.ч. Fulbright Research and Development Program), що дозволяють студентам та науковцям долучитись до програм академмобільності.

Протягом навчального року професор Джозеф Куш планує ще відвідати Офіс подорожей та розказати про інші аспекти життя у Сполучених Штатах. Будемо раді всім бажаючим та зацікавленим!!!

Діана Левкович, ПР-61