Професори кафедри германської філології отримали нагороди з нагоди 70-річчя з дня заснування університету

12 жовтня в Сумському державному університеті відбулися урочистості з нагоди 70-річчя з дня заснування університету. Атмосферу свята створили численні привітання та феєрична культурно-мистецька програма від талановитих студентів СумДУ. Привітати університет із визначною датою завітали поважні гості із Міністерства освіти та науки України, обласної державної адміністрації, департаментів та установ ОДА, обласної ради, міської ради, члени наглядової ради СумДУ, представники закладів вищої освіти області та України й багато інших.

Швачко Світлану Олексіївну – професора кафедри германської філологіїнагородили Нагрудним знаком Міністерства освіти і науки України «За наукові та освітні досягнення».

Кобяковій Ірині Карпівні – професору, завідувачу кафедри германської філології вручили Грамоту Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації .

Колектив кафедри германської філології вітає колег та рідний університет!!!