Кафедра германської філології

Сумський державний університет
Факультет іноземної філології та соціальних комунікацій

Інвестування в молодь для сталого майбутнього

Студентка 4-го курсу спеціалізації «Переклад»  Анастасія Коротун стала єдиною від України учасницею міжнародного студентського конгресу «Investing in Youth for a Sustainable Future“, що проходив 4-5 жовтня 2018 року на базі Міжнародного Балканського університету у місті Скоп’є, Македонія. Для участі у конгресі майбутня перекладачка отримала фінансування від Міжнародного Балканського університету та центру турецької культури в Македонії. Ця масштабна подія зібрала 80 студентів, магістрів та аспірантів із усього світу.

На конгресі Анастасія захистила свою дослідницьку роботу під назвою «Youth Participation in Peacebuilding. Hate off», в якій наша студентка розглянула питання ескалації конфлікту та його трансформації, розкрила тему структурного і культурного насилля, а також наголосила на важливості ролі молоді в розбудові миру.

Учасники конгресу мали змогу поспілкуватися з професорами із Македонії, Туреччини, Косово, Албанії та Італії. Окрім офіційної частини було розроблено культурно-розважальну програму, під час якої учасники ознайомилися з містом, традиціями, музикою та їжею, відвідали найвизначніші місці та поринули з головою в історію країни.

«Я щиро вдячна за надану можливість взяти участь у міжнародному студентському конгресі, який запам’ятається мені надовго бездоганною організацією, толерантністю, підтримкою дослідницьких ініціатив і, найголовніше, неймовірними людьми. Конгрес пропонує колосальні можливості для обміну досвідом та найкращими практиками, розширення особистих контактів науковців і надихає пізнавати самобутність кожної культури у світовому контексті. Міжнародний студентський конгрес у Скоп’є – це платформа вільного обміну думками, живого спілкування з нагальних проблем. Приємно віднаходити однодумців і навіть опонентів, якщо це на користь відшліфування певної ідеї чи напрямку пошуків», - поділилася Анастасія.

Ядута Юлія, ПР-51

Українська (Україна)English (UK)Polish (PL) German
1 2 3 5

Корисні посилання

Ми у соціальних мережах