Кафедра германської філології

Сумський державний університет
Факультет іноземної філології та соціальних комунікацій

Право на діалог

Студентка 4-го курсу спеціалізації «Переклад»  Анастасія Коротун єдиною серед студентів СумДУ отримала грант для участі в міжнародному молодіжному форумі «Rіght to Dialogue: Ethics of Complexity / Complexity of Ethics», що проходив з 27 по 30 вересня у місті Трієст (Італія) на базі University of Trieste, Department of Legal, Interpreting and Translation Studies. Форум зібрав молодих людей з різних куточків світу: Україна, Канада, Іспанія, Грузія, Туніс, Пакистан, Китай, Індія, Румунія, Нігерія і цей перелік далеко не повний.

Наша майбутня перекладачка була обрана спікером - презентувала свою дослідницьку роботу під назвою «Step toward Peace», яку можна знайти у збірнику публікацій цьогорічного форуму за посиланням

Під час форуму було розглянуто теми, які на сьогодні турбують кожного відповідального громадянина, - від захисту прав людини до відповідального етичного туризму, від економічної стабільності до лідерства, від мови ненависті до кібербезпеки. Зокрема, у своїй роботі Анастасія досліджувала вплив ЗМІ на поширення екстремістських та радикальних ідеологій, пов'язану з цим мову ненависті, а також питання інтернет-управління та способи посилення стійкості молоді до радикалізації. 

«Посилаючись на назву форуму, тобто «Право на діалог», хочу сказати, що в рамках ведення діалогу, однаково важливими є вміння слухати та вміння чути. Цей форум якраз і став тим самим місцем, де молодь з усього світу мала змогу почути один одного, підтримати, не погодитись, заперечити, висловити свою думку, своє бачення проблеми, побути на місці іншого, порівняти, зробити висновки, але все ж дійти консенсусу. Ніщо так не надихає на нові звершення та зміни на краще як запальний вогник в очах цих молодих людей та їхній вклад у розвиток суспільства. Моя порада всім студентам: цікавтеся, відкривайте, забувайте про страх і невпевненість! Якщо ж не зараз, то коли?». 

Сизоненко Марина, ПР-51

Українська (Україна)English (UK)Polish (PL) German
1 2 3 5

Корисні посилання

Ми у соціальних мережах