Вітаємо з Міжнародним днем перекладача!

Цього року кафедра германської філології  по-новому підійшла до святкування Міжнародного дня перекладача. Святкування тривали 2 дні, протягом яких студенти-перекладачі  та викладачі кафедри ГФ спілкувались з колишніми випускниками, які з задоволенням повернулись до рідної кафедри, щоб привітати викладачів та студентів з професійним святом.

Любов Таран, випускниця кафедри ГФ та засновниця компанії «START», вийшла на зв'язок по Skype, так як зараз продовжує здобувати освіту в Німеччині. Любов розказала про заснування власної компанії, яка допомагає студентам знаходити роботу за кордоном та проводить курси німецької мови.

Іван Ващук, випускник кафедри та практикуючий перекладач делегації Міжнародного Комітету Червоного Хреста в Україні, поділився зі студентами тонкощами в пошуку гідної роботи та розкрив професійні таємниці гарного перекладача.

Ольга Глущенко, власниця тур агенції «Сотик Тур», розповіла, на скільки важливе знання мов під час подорожування світом та налагодження ділових зав’язків з іноземними партнерами.

Натхнені здобутими професійними тонкощами першокурсники презентували власні доробки – переклади віршів з різних мов, продемонструвавши глибокі знання, творчий підхід та любов до майбутньої професії ПЕРЕКЛАДАЧА!!!

Олена Назаренко,
викладач кафедри германської філології