Кафедра германської філології

Сумський державний університет
Факультет іноземної філології та соціальних комунікацій

Офіс подорожей та академмобільність

 Цього навчального року Офіс подорожей  вийшов за рамки традицій та  присвятив першу зустріч не окремій країні, а саме можливостям вчитись, стажуватись та подорожувати за кордоном.

 Студентка 4-го курсу спеціалізації «Переклад»  Анастасія Коротун, яка стала послом European Student Think Tank в Україні, ділилась зі студентами 2-го курсу та викладачами кафедри германської філології  Оленою Назаренко, Олесею Єгоровою, Оленою Кириченко, Діаною Мовчан  та Анною Зінченко власним досвідом та загальною інформацією щодо участі у програмах Erasmus+ та DAAD.

Настя розказала як про тонкощі заповнення анкет та написання мотиваційних листів, так і про власні невдачі у перших спробах взяти участь у міжнародних програмах, а також наголосила на  необхідності знати іноземні мови та складати міжнародні тести. «Тут головне не скласти руки після першої відмови, а продовжувати підбирати програми та подавати заявки. Нехай 10 разів відмовлять, але ж нарешті вам пощастить»,  - закликає Настя, яка протягом минулого навчального року завдяки участі у програмах з академмобільності побувала в 7 різних країнах світу і не збирається зупинятись.

Студенти обмінялись електронними адресами й телефонами для подальшого спілкування  та консультацій. Тож чекаємо на нові подорожі студентів-перекладачів в рамках академмобільності!

https://www.facebook.com/go.on.ukraine/
https://www.facebook.com/stella.youth/
https://www.facebook.com/Non.Formal.Education.Ukraine/?hc_ref=ARTQJ2iccbIG_oxBXdpFCtbY-kPXcD8HVXQSEr_gYcKPTx8ovYPdAftLGNKtjPfSPng&fref=nf&__tn__=kCH-R
https://www.facebook.com/NGO.ITTA/?ref=br_rs
https://www.facebook.com/ngo.vzayemopomich/
https://www.facebook.com/groups/211479949023086/?ref=nf_target&fref=nf&__tn__=C-R
https://www.facebook.com/ngo.unit/
https://www.facebook.com/tviyspace/

Дарина Бондаренко,
студентка групи ПР-61

Українська (Україна)English (UK)Polish (PL) German
1 2 3 5

Корисні посилання

Ми у соціальних мережах