«Для мене це важливо, перш за все, як для філолога та полікультурної особистості!»

Саме так Анна Зінченко, аспірант кафедри германської філології, відповіла в інтерв’ю місцевому телеканалу м. Даугавпілс на питання стосовно цілей навчання у Другій міжнародній школі з вивчення латвійської мови та культури “The 2nd Latvian Language and Culture Summer School “Experience and Feel Latvia”, проведеній на базі Даугавпілського університету за підтримки латвійського уряду.

Літня школа тривала з 11 по 20 серпня. Упродовж цих днів учасники з України, Америки, Греції, Грузії, Італії, Казахстану, Туреччини та Узбекистану мали неперевершену можливість зануритися у вивчення латвійської мови, адже метою програми якраз є популяризація латвійської культури серед світової спільноти. Аспірантка відзначила, що навчання проходило на високому рівні завдяки органічному поєднанню лінгвальної та культурної частин програми. По завершенню літньої школи учасники отримали сертифікати володіння латвійською мовою рівня А1.

Пости в соцмережах із Даугавпілса та Юрмали, велика кількість фотографій з фестивалю у Ризі, якими всі між собою обмінюються нові друзі, а головне – знайомство із унікальною латвійською культурою та перший рівень володіння мовою свідчать про те, що ці дні виправдали очікування організаторів.

Лариса Дегтярьова, ст. викладач
кафедри германської філології