Подвійна перемога студентки СумДУ у конкурсі художнього перекладу

Студентка 3 курсу спеціалізації «Переклад» Маргарита Полупан отримала перемогу в двох номінаціях у Всеукраїнському конкурсі художнього перекладу, який проводився Центральноукраїнським державним педагогічним університетом імені Володимира Винниченка (ЦДПУ) з нагоди 35-річчя факультету іноземних мов.

Студенти та поціновувачі перекладацького мистецтва з усієї України брали участь у перекладацькому конкурсі. Учасникам запропонували два тексти: містичне оповідання Артура Мекена «The Bowmen» для англійського художнього перекладу та байка Йоганна Ґоттфріда Гердера «Das größte Übel des Staats, die Ratte in der Bildsäule» - для німецького. Згідно з рішенням журі Маргарита посіла 2-ге та 3-те місця в номінаціях англійського та німецького перекладу відповідно.

Ірина Куц, ПР-51