Майбутні абітурієнти завітали на кафедру германської філології

Протягом червня викладачі кафедри германської філології та студенти-перекладачі тісно співпрацювали зі школярами міста.

Доцент Галина Чуланова, ст. викладач Антоніна Прокопенко  та викладач Олена Назаренко організували та провели екскурсію «Перекладач у сучасному світі», продемонструвавши учням десятих класів Сумських ЗОШ № 10 та № 25 технічні й освітні можливості, які надає СумДУ майбутнім перекладачам. Відвідувачі мали змогу приміряти на себе роль перекладачів у лінгафонних кабінетах, послухати і побачити в лекційній аудиторії лекцію від студентів-перекладачів 4 курсу Ольги Сокол та Ірини Калініченко на тему «Подорожуємо разом з СумДУ».

Такий творчий та особистісний підхід дає змогу майбутнім абітурієнтам краще зрозуміти, що ж саме означає бути перекладачем, які вимоги постають перед ним у сучасному світі та які можливості надає СумДУ для опанування цієї нелегкої, проте цікавої професії.

Лариса Дегтярьова,

ст. викл. кафедри германської філології