Професор кафедри германської філології поповнила золотий фонд нації

Академік Академії Наук Вищої школи України, доктор філол. наук, професор Світлана Швачко має персональну сторінку в енциклопедичному виданні «Золотий фонд нації. Україна. Європа. Світ. / Vivat Україно!».

Сертифікат про занесення до енциклопедичного видання був підписаний Борисом Патоном 30 травня. Книга «Золотий фонд нації. Україна. Європа. Світ. / Vivat Україно!» (2018) побачила світ зусиллями української конфедерації журналістів з нагоди 10-ї річниці Всеукраїнської програми «Золотий фонд нації». У розділі видання «Науково-освітній потенціал України» розкривається органічна єдність змісту освіти і програм наукової діяльності крізь призму особистостей в сфері освіти і науки.

Видання є спробою дослідити один із головних напрямків розвитку України – інтеграцію нашої держави до Європейського співтовариства, та видане до Дня Конституції України.