Студентки СумДУ – переможці Всеукраїнського конкурсу творчих робіт імені Миколи Гоголя в номінації «Перекладознавство»

Студентки спеціалізації «Переклад» Валерія Рава (ПР-62) та Альона Коваленко (ПР-61) нагороджені дипломами ІІ ступеня в номінації «Перекладознавство».

Всеукраїнський конкурс творчих робіт учнівської та студентської молоді, проводився в Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя з метою вшанування пам'яті письменника. Студенти спеціалізації «Переклад» активно долучились до цього творчого заходу.

Під науковим керівництвом ст. викладача кафедри германської філології Антоніни Прокопенко у своїх роботах студентки проаналізували питання сприйняття повісті «Шинель» в англомовному середовищі та розкрили проблему перекладу творів фольклору у збірці  «Вечори на хуторі біля Диканьки».

Сертифікат учасника отримали також студенти-перекладачі Анна Денисенко, Діана Несторенко (ПР-61), Аліна Шинкаренко, Андрій Мрих (ПР-62), Алла Клімова (ПР-54).

Дуже приємно, що скарбничка перемог СумДУ вкотре поповнилася звершеннями студентів-філологів.

Юлія Коренівська, ПР-61

Рішення конкурсу