Теорія завжди має підкріплюватися практикою

Студенти третього курсу спеціалізації «Переклад» традиційно вивчають дисципліну «Юридична термінологія».

Для підвищення інтересу до предмету, а також більш глибокого та повного розуміння вивченого матеріалу, канд. філол. наук, доцент Ольга Шуменко організувала похід до Зарічного районного суду м.Суми.

В рамках даного заходу студенти групи ПР-52 та ПР-54 відвідали архів суду, відділи канцелярії з кримінальних та, відповідно,  цивільних і адміністративних справ. Студенти також були присутніми на судовому засіданні протягом заключного розгляду кримінального провадження.

Майбутні перекладачі отримали велику кількість нових вражень і матеріалу для обговорення на практичних заняттях із дисципліни «Юридична термінологія». Особливо цікавою для студентів видалася процедура винесення судового вердикту та проголошення заключних промов сторін захисту та обвинувачення. Окрім приємних вражень майбутні перекладачі отримали диск із записом фільму «Життя: справи в суді» та циклом інформаційних передач «Про суд», знятих в Зарічному районному суді м. Суми.

Отриманий досвід стане корисним для актуалізації знань студентів, а також сприятиме підвищенню поваги до суду та розвитку правової культури майбутніх перекладачів.

Алла Клімова, ПР-54