Ласкаво просимо до Естонії!

До студентського країнознавчого гуртка «Офіс подорожей» завітала старший викладач кафедри германської філології Алла Красуля, щоб поділитися зі студентами досвідом та враженнями, які вона отримала, навчаючись в Естонії.

Саме навчання в Інституті освіти (Faculty of Social Sciences, Institute of Education, Center for Educational Technology) на міжнародній магістерській програмі Master of Arts in Education (Educational Technology) відчинило їй двері до цієї неймовірної країни. За її словами, рівень оснащення в естонських навчальних закладах дуже хороший, а освіта та медицина для громадян – безкоштовні. Також по всій території країни є вільний wi-fi, що дозволяє завжди бути на зв’язку зі своїми рідними та друзями. Подорож також дозволила ознайомитись з культурним життям цієї країни, яке є доволі сучасним та різноманітним. Емоційну англомовну розповідь доповнювали відео та презентація.

Отже, життя відкриває нам безліч можливостей, варто лише ними скористатись.

Діана Левкович, ПР-61