У минулому наше майбутнє

17 квітня у центрі міста Суми студенти IV курсу спеціалізації Переклад разом зі старшим викладачем кафедри германської філології Ларисою Дегтярьовою  вирушили в подорож історією міста, опановуючи при цьому методику проведення екскурсій на німецькій мові.

Студенти групи ПР-43 виявили неабиякі знання щодо минулого своєї нової Батьківщини, адже більшість з них на сьогоднішній день проживає саме в Сумах. Уже майже перекладачі, вони розповідали про такі пам’ятки архітектури, як пам’ятник відомому цукрозаводчику Івану Харитоненку та засновнику міста Герасиму Кондратьєву, про чаруючу красу парка ім. Івана Кожедуба, про цікавинку міста - Веселого Сумчанина, про Альтанку, яку зображують на всіх вітальних листівках, особливу увагу привернув пам’ятник рафінаду, де студенти вирішили сфотографуватися.

Бесіда велася виключно німецькою мовою, де студенти-філологи продемонстрували гарні знання. Лариса Іванівна доповнювала їх доповіді більш детальною інформацією, розповідаючи про такі факти, які раніше не були відомі, влучно додаючи вказівки щодо граматики.

Оксана Луценко та Евеліна Ольшанська, ПР-43