Випускний у Школі Європейських Мов

16 квітня, відбулось останнє в цьому навчальному році заняття Школи Європейських мов. З листопада по квітень, школярі середніх та старших класів й дорослі, з задоволенням відвідували заняття з англійської та німецької мов.

Студентки четвертого курсу спеціалізації «Переклад» Анастасія Кисіль, Анастасія Єгорова, Евеліна Тарасенко, Вікторія Артюшенко та Анастасія Скорікова під керівництвом ст. викладача Антоніни Чепелюк та викладача Олени Назаренко виконували роль молодих вчителів, здобувши значну кількість досвіду та корисні навики педагогічної роботи та передавши знання, здобуті за чотири роки навчання завзятим учням ШЄМ.

Кожне заняття було присвячене окремій тематиці та включало в себе засвоєння граматичного та лексичного матеріалу, тренування живого спонтанного спілкування іноземними мовами. Молоді вчителі проводили тематичні ігри та вікторини, вдосконалювали види мовленнєвої діяльності учнів, такі як аудіювання та говоріння, за допомогою перегляду відеороликів та прослуховування аудіо композицій мовами оригіналу.

Школа Європейських мов завершила свою діяльність цього навчального року вже традиційним випускним та врученням дипломів про проходження додаткового курсу англійської та німецької мов на базі кафедри германської філології Сумського державного університету. Чекаємо наших постійних та нових відвідувачів наступного навчального року!