За промисловістю – наше майбутнє!

3 квітня відбулася зустріч студентів спеціалізації Переклад із представниками відділу кадрів таких провідних промислових компаній, як: «Технология», «Биотехник», «Guala Closures Ukraine», «Gualapack», «Вітчизна», «SAT», «Северинівська», «Тур’янська». Бесіда виявилася навіть не діловою, а дружньою і атмосферною.  Представниці  розповіли про масштаби й новітнє облаштування їх компаній, про омріяні для кожного підприємця доходи, а також про співробітництво з іншими країнами. І це не просто слова, це 44 передові країни світу. Оскільки компанії є сімейними, то й відношення до співробітників родинне: всі спілкуються с керівництвом і мають змогу виразити побажання чи поділитися пропозиціями щодо загального блага підприємств.

Група даних компаній щорічно збільшується, і незабаром розпочнеться втілення масштабного проекту, тому відділ кадрів уже підшуковує персонал. А оскільки студенти-перекладачі СумДУ вже встигли зарекомендувати себе як чудові спеціалісти й знавці мов, то майбутніх менеджерів з експорту чи імпорту бачать саме серед них. Представниці зробили акцент на тому, що відмінне знання мови оплачується додатково. Чим більшою кількістю мов володієш, тим більшою буде грошова винагорода. Досить вдала перспектива, чи не так?

Ольга Сокол, ПР-42