Змінюємо країну разом! Конференція наукової молоді «Економічне майбутнє України»

Студентка спеціалізації «Переклад» Маргарита Полупан прийняла участь у конференції наукової молоді «Економічне майбутнє України», що проводилась в місті Київ.

Конференція була організована Українською асоціацією Римського клубу спільно з Київським міжнародним економічним форумом. В якості локації було обрано кінотеатр «Київ» за підтримки ПАТ АКБ «Аркада» і групи компаній «Ukravit». Мета проекту - допомогти перспективній українській молоді стати архітекторами нового економічного та соціального устрою, що в подальшому переросте в об’єднання талановитої енергії навколо ідей збалансованого та соціально орієнтованого економічного розвитку.

Захід об’єднав понад 350 студентів-економістів і викладачів з провідних університетів. Спікерами конференції стали півтора десятка провідних міжнародних та українських економістів, науковців та успішних підприємців. З відео зверненням привітав українських студентів Андерс Війкман зі Швеції  – співпрезидент Римського клубу. Також були присутні засновник фонду «Інший канон», голова Наглядової ради «CMD-Ukraine» - Ерік Райнерт (Норвегія) та член Римського клубу, головний виконавчий директор і голова ради World University Consortium, головний виконавчий директор World Academy of Art & Science - Гаррі Джейкобс (США).

Зі слів Маргарити: «Я дуже щаслива, що подала заявку на дану конференцію, адже мені, як перекладачу економічної спрямованості, вкрай важливо слідкувати за останніми змінами в економічному середовищі та набути професійної компетентності. Крім неймовірних спікерів, слід згадати плідну роботу перекладачів-синхроністів, які допомагали встановити зв’язок між іноземними гостями та українською громадою. Їх праця – стала для мене еталоном якісності перекладу в режимі реального часу. Дана подія є дуже важливою для молоді України, адже саме ми – майбутні рушії економічного та суспільного розвитку! Треба плекати український дух підприємництва, створюючи успішний, прогресивний та конкурентоспроможний бізнес-простір на території нашої країни».

Ірина Третяк, ПР-51