Майбутні перекладачі долучилися до прекрасного

«Про смаки не сперечаються» – правдивість цього твердження перевірили студенти групи ПР-51/1, зустрівшись із сумською художницею Ганною Сергієвою. Зустріч була влаштована з ініціативи доцента кафедри германської філології Олени Попової в рамках вивчення теми «The Fine Arts» («Образотворче мистецтво»).

В ошатній літературній вітальні СумДУ розквітло всіма барвами літо на картинах Ганни Сергієвої. На зустрічі професійна художниця розповіла про своє життя, поділилася кількома суто професійними термінами й описала процес створення шедевру. Ця сучасна Катерина Білокур виявилася дуже світлою і скромною людиною, майже всі члени родини якої обрали живопис своєю професією. Ганна Сергієва з 1989 року є членом Спілки художників України, пише у багатьох жанрах, бере участь у міжнародних виставках. Картини її родини побували на виставці в Китаї. В кожній роботі художниця прагне висловити свою любов до життя і передати її своїм глядачам. Поділилася вона і мудрою порадою: «Колись я малювала все, що хотіла: був поганий настрій – малювала погане, гарний – добре. Потім я зрозуміла, що не треба писати щось погане на полотні, адже так цей негатив увіковічується».

Під час заходу студенти мали змогу застосувати на практиці отримані на заняттях знання, обговорюючи сюжети, техніку та жанри картин англійською. Про смаки сперечатися справді не довелося – картини сподобалися всім.

Юлія Лазуткіна, ПР-51/1