Академічна мобільність очима студентів-перекладачів

В рамках діяльності неурядової організації European Student Think Tank (Нідерланди) було проведено лекцію-брифінг "EU open for YOU: назустріч можливостям" для студентів-перекладачів 1-го та 2-го курсів.

Спікерами лекції стали студентки третього курсу (ПР-51) спеціалізації "Переклад" Оксана Волошенко, Анастасія Коротун, Марина Сизоненко та Юлія Ядута. Під час заходу майбутні перекладачі перевірили свої знання про ЄС та його засади, дізналися більше про європейські цінності, розглянули переваги та недоліки кредитно-модульної системи в Україні й поділилися своїм баченням на ці проблемні питання.

Завершальним етапом лекції-брифінгу стали дискусії на тему академічної мобільності та роботи за кордоном. Організатори заходу розповіли про свій досвід перебування за кордоном в якості студентів та працівників, дали поради з написання мотиваційних листів і навели приклади faux pas під час заповнення аплікаційної форми. Слухачі в свою чергу цікавилися процесом подання заявок і деталями досвіду наших спікерів й отримали цілий багаж знань, натхнення й мотивації.

Дівчата-організаторки ж порадили не сидіти, склавши руки, а діяти тут і зараз, бо студентські роки проминуть швидко, що й не встигнеш оком моргнути. Гайда назустріч можливостям! Адже EU is open for YOU!

Аліна Абдуллаєва, ПР-51