DAAD об’єднує людей та науку

21-го березня кафедра германської філології прийняла участь у всеукраїнському заході «Мандрівні дні німецької мови» (Deutschmobil 2018), який організували та провели лектори Німецької служби академічних обмінів (DAAD) Карстен Грунвальдт, Аня Ланге та Данні Клаппер в рамках святкування україно-німецького року мов. Зустріч була передусім присвячена ознайомленню студентів СумДУ з Німеччиною та поглибленню їх знань щодо академічної мобільності.

Програма заходу поєднала різні види діяльності: проходила краєзнавча вікторина, за перемогу та участь в якій студенти були нагороджені призами. Кожен із лекторів проводив власний майстер-клас на такі теми: «Підходи до інтерпретації художнього тексту» – Данні Клаппер, «Тренінг для пошуку роботи» – Аня Ланге, «Країнознавство із задоволенням» – Карстен Грунвальдт. Під час кава-брейків студенти-перекладачі запропонували усім відвідувачам заходу поласувати українськими смаколиками: варениками, сирниками, медовим тортом тощо.

Усі були в захваті від такого насиченого та веселого дня, адже кожен відкрив для себе щось нове. І якщо мене попросять сказати декілька слів про DAAD, ось що я скажу – «Стипендії для найкращих». Так, саме для найкращих, для так званої інтелектуальної еліти нашого студентського суспільства.

Валерія Рава, ПР-62