Гайда всі на "EU open for YOU: назустріч можливостям"!

Почуваєте себе європейцем від народження і мрієте стати частиною глобалізованого суспільства? Прагнете поглибити свої знання про ЄС та болонський процес? Бажаєте поєднувати навчання з відкриттям нових куточків світу? Тоді ми чекаємо ВАС і ваших друзів на нашій лекції-брифінгу "EU open for  YOU: назустріч можливостям"!

Ми розкажемо вам детальніше про засади Європейського союзу, розлянемо плюси і мінуси кредитно-модульної системи в українських ЗВО, дізнаємося більше про академічну мобільність та поділимося з вами власним досвідом перебування за кордоном в якості студентів та робітників :)

Захід проводиться в рамках діяльності неурядової організації European Student Think Tank (Нідерланди) 27 березня об 11.25 в ауд. ЕТ-216.

Анастасія Коротун, ПР-51,

посол European Student Think Tank в Україні