Студентка-перекладачка – посол European Student Think Tank в Україні

Студентка-перекладачка Анастасія Коротун (гр. ПР-51) стала послом European Student Think Tank в Україні. European Student Think Tank – заснована в 2010 році в Амстердамі організація, що залучає молодих людей до європейського процесу розробки політики. Створена молоддю і для молоді, організація влаштовує дебати в установах ЄС, публікує наукові статті про міжнародні зв'язки та координує мережу послів, які представляють EST по всій Європі.

Сучасне європейське студентство як соціальна категорія молоді вирізняється високим освітнім рівнем, соціальною активністю та гармонійним поєднанням інтелектуальної і соціальної зрілості. Не останню роль у цьому відіграє прагнення європейської молоді до самовдосконалення та самореалізації, розуміння того, що інтеграція – не лише економіко-політичне явище, а передусім – культурне та освітнє.

У наш час для студентів існує безліч можливостей: тренінги, воркшопи, конференції, молодіжні обміни, волонтерство, літні школи, програми стажування та навчання за кордоном. На допомогу українському студенту з метою усвідомити важливість саме академічного міжнародного досвіду, особливо в контексті опанування професії гуманітарного профілю, приходять як внутрішньоуніверситетські підрозділи, так і міжнародні організації. Однією з таких інституцій є European Student Think Tank.

«Спільна мета, довіра, унікальне бачення проблеми та індивідуальний підхід до різних університетів, безумовно, допоможуть не лише зменшити розрив між ЄС та його студентами, а також встановити прямий зв’язок із зарубіжними ЗВО та організаціями. Як EST посол я маю надію стати для студентів мотиватором, поділитися власним досвідом, а також спільними зусиллями знайти шляхи самореалізації для кожного. Сподіваюся на взаєморозуміння і на співпрацю з нашими студентами та викладачами!», – поділилася Анастасія.

Тож не зволікайте, шукайте підходящі програми та звертайтеся за допомогою та консультаціями до викладачів, деканату та нашого нового посла. Успіхів вам та наснаги!

Олеся Єгорова,

заст. декана факультету ІФСК з міжнародних зв’язків,

доцент кафедри германської філолоії