Відкриваємо для себе Японію

20-го лютого до Офісу подорожей  завітала студентка 2-го курсу спеціалізації «Переклад» Валерія Краснянська, щоб поділитися з першокурсниками своїм досвідом роботи в Японії.

В період з листопада по грудень студентка працювала в Японії моделлю для зарубіжного агентства «Wild Flower». «Я просто закохалась в цю країну», зазначає Валерія. «Не з першого погляду, але по-справжньому. Японці дуже виховані, доброзичливі, відриті й щирі, але при цьому вони не терплять не пунктуальності, забагато працюють і через це дуже самотні».

Студентка побачила справжнє життя цієї країни зсередини, спробувала національні страви, познайомилась з культурними особливостями (як то культура черги), зустріла гарних людей і з захопленням поділилась здобутим досвідом з відвідувачами Офісу подорожей. Жваву розповідь доповнювала колоритна презентація.

Тож перспективи працевлаштування за кордоном відкриті для наших студентів, а Офіс подорожей допомагає їм визначитись з найкращими можливостями.

Поліна Федорова, ПР-61