«Вчитель року – 2018»

Будні чи свято?

Викладачі кафедри германської філології канд. філол. н., доц. кафедри ГФ Олена Попова (голова журі) та канд. філол. н., доц. кафедри ГФ Діана Мовчан (член журі) оцінювали педагогічний талант, уміння та креативність вчителів у номінації «Німецька мова» в рамках ІІ (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року – 2018», який проходив з 30 січня по 02 лютого в стінах Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

Протягом трьох конкурсних днів (30.01-01.02) п’ять найкращих вчителів області з німецької мови змагались за право представляти Сумщину на Всеукраїнському рівні, демонструючи: «Методичний практикум», «Учитель – особистість творча», «Практична робота з навчального предмета», «Навчальний проект», «Відкритий урок та його самоаналіз».

А вже 02 лютого Сумська обласна філармонія на своїй сцені радо вітала переможців конкурсу «Вчитель року – 2018», яким у номінації «Німецька мова» стала Інна Лазоренко, учитель німецької мови Роменської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 ім. П.І. Калнишевського Роменської міської ради.

Наталія Приходько,

викл. кафедри ГФ