Викладачі кафедри германської філології оцінювали учасників шкільних олімпіад

Протягом січня 2018 року викладачі кафедри германської філології активно брали участь у складі журі під час проведення ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з англійської та німецької мови, які проводились на базі Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

В олімпіаді з англійської мови взяло участь 72 учні, із них 23 учні 9-х класів, 25 – 10-х, 24 учні – 11-х класів. Найчисельнішими   були   команди   м. Конотоп (11 осіб), м. Шостка (9 осіб), м. Суми (8 осіб).

Головою журі виступила доцент кафедри германської філології Галина Чуланова, до складу журі також увійшли ст. викладач Олена Попова та викладач Олена Назаренко. За результатами виконаних завдань олімпіади з англійської мови визначено 35 переможців: 9 клас – 11 учнів, 10 клас – 12, 11 клас – 12 учнів. Найкращі     результати    мають   учасники   команди   м. Суми: 8 учасників – 8 призових місць. Призові місця  вибороли  учні  закладів  загальної  середньої  освіти  мм. Шостка (9 учасників – 7 призових місць),  Конотоп  (11  учасників – 6  призових  місць),  Охтирка  (5  учасників – 3  призових  місця),  Ромни (4 учасники – 2 призових місця).

В олімпіаді з німецької мови взяв участь 31 учень, із них 10 учнів 9-х класів, 11 – 10-х, 10 учнів – 11-х класів. Найчисельнішими були команди м. Шостка (11 осіб), м. Суми (7осіб). За результатами виконаних завдань олімпіади з німецької мови визначено 15 переможців: 9 клас – 5 учнів, 10 клас – 5, 11 клас – 5 учнів. Найкращі результати мають учасники команди м. Суми: 7 учасників – 7 призових місць. Призові місця вибороли учні закладів загальної середньої освіти м. Шостка (11 учасників – 6 призових місць), Конотоп (3 учасники – 1 призове місце), Охтирка (2 учасники – 1 призове місце).

Оцінювали олімпіадні роботи ст. викладач Олена Попова, доц. Діана Мовчан, ст. викладач Антоніна Чепелюк, викладач Наталія Руденко.