Концерт в честь Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом за підтримку гуртів «Друга ріка» та «Van Holzen»

Студентка спеціалізації «Переклад» Маргарита Полупан в якості волонтера була задіяна у проведенні концерту на честь Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, який відбувся 1 грудня в Києві. Захід було організовано німецькою компанією GIZ в рамках програми «Не дай СНІДу шанс!», за підтримки партнерів Міністерство охорони здоров'я України, Центр громадського здоров'я МОЗ України та Joint United Nations Programme on HIV/AIDS в Україні.

Головними зірками дня стали гурти Друга Ріка - зі сторони України та Van Holzen  - з боку Німеччини. Відбувся драйвовий концерт, який надовго запам’ятається глядачам!

«Долучитися до такої події зсередини, поспілкуватися з представниками Німеччини та України, отримати досвід проведення масштабного концерту – і все це на благо добрій справі – є справді гідною справою!» натхненно каже Маргарита.

Анатолій Кобзарь, ПР-64