Перекладачі продовжують поєднувати вивчення теорії та практику.

30 листопада студенти спеціалізації Переклад груп ПР-52 та ПР-54 разом з викладачем кафедри германської філології Наталією Приходько побували на судовому засіданні під час розгляду кримінального провадження відносно громадянина Г, який обвинувачується в порушені правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами (ч.1 ст. 286 КК України). Головуючий суддя Ірина Клімашевська.

Вивчення юридичного перекладу та юридичної філології неможливе без розуміння практичного застосування теоретичних знань. Розширення світогляду, уявлення про процедуру судового засідання, ознайомлення з юридичною термінологією української мови стає можливим під час таких екскурсій.

Алла Клімова, ПР-54