Офіс подорожей у Туреччині

27-го листопада до Офісу подорожей  завітали студентки 3-го курсу спеціалізації «Переклад» Валерія Мартиненко та Юлія Мазна, щоб поділитися з першокурсниками своїм досвідом роботи у Туреччині.

В період з червня по жовтень дівчата працювали у найкращих готелях Туреччини, виконували  обов’язки дитячого аніматора та розпорядника в ресторані. За словами Юлії: «Будь-яка робота в цій країні є нелегкою, адже турецький менталітет значно відрізняється від українського. Роботу складно поєднувати з відпочинком, то треба бути готовими працювати навіть без вихідних. Проте знання англійської та німецької мов дозволили вільно спілкуватись з гостями та виконувати роботу якнайкраще».

Першокурсники активно задавали питання, цікавилися нюансами роботи та особливостями перебування у Туреччині як в якості туриста, так і в якості працівника, питали, як подати та оформити документи й пройти співбесіду на роботу.

Тож перспективи працевлаштування за кордоном відкриті для наших студентів, а Офіс подорожей допомагає їм визначитись з найкращими можливостями.

Марина Ілієнко, ПР-52