Кафедра германської філології

Сумський державний університет
Факультет іноземної філології та соціальних комунікацій

Школа Європейських мов вдруге відкрила свої двері

Вже другий рік поспіль у бібліотеці Сумського державного університету Школа Європейських мов при перекладацькому навчально-методичному центрі “Linguostar” відкрила свої двері для всіх охочих вивчати іноземні мови. Перше заняття Школи Європейських мов відвідали учні 8-11 класів та дорослі, зацікавлені у вивченні іноземних мов.

 

Заняття присвячувалось знайомству з різними мовами світу та розширенню знань з теми хобі. Викладач кафедри германської філології Олена Назаренко, старший викладач Антоніна Чепелюк, та студенти 4 курсу спеціалізації «Переклад» Анастасія Єгорова та Анастасія Кисіль організували та провели цей вражаючий захід. Вони познайомили відвідувачів зі студентським життям, провели багато пізнавальних командних ігор іноземними мовами, вікторину, щоб перевірити, наскільки присутні обізнані у культурі Німеччини, Великої Британії та США та організували декілька дискусій на тему хобі. Було також проведено анкетування з метою виявити, у яких напрямках проводити роботу, на що звертати особливу увагу, що буде цікаво вивчати сучасній молоді. 

Всі відвідувачі залишилися дуже задоволеними та зацікавленими у заняттях при Школі Європейських мов, так як мають рішуче бажання вдосконалити свої знання та обіцяли повернутись на наступне заняття, яке відбудеться 2 грудня.

За детальним розкладом слідкуйте за посиланням http://gf.sumdu.edu.ua/815

Анна Воронько, ПР-42

Українська (Україна)English (UK)Polish (PL) German
1 2 3 5

Корисні посилання

Ми у соціальних мережах