Відкриваємо Румунію разом з проектом «Express yourself»

Маргарита Полупан, студентка 3-го курсу спеціалізації «Переклад», стала частиною молодіжного обміну під назвою «Express yourself» , який було організовано Асоціацією ANTER, що проходив з 02 по 09 листопада у рамках програми Erasmus+.
         Вісім неймовірних днів, проведених у затишному містечку Крайові, разом з 27 учасниками з України, Румунії та Йорданії, залишаться у пам’яті студентки надовго.

Проект спрямований на промотування соціальної інтеграції та розуміння толерантності за допомогою хореографії. Крім того, всі види діяльності протягом обміну сприяли підвищенню професійних якостей, що було засвідчено сертифікатом Youthpass, отриманим учасниками по завершенню проекту.

Найпривабливішими перевагами проекту стали можливості покращення життєвих навичок,  підвищення рівню міжкультурної компетенції та, звісно, практика іноземних мов.
         Зі слів Маргарити: «Пізнати менталітет, доторкнутися до традицій, дізнатися про історію інших країн, та, в підсумку, зрозуміти, що у всіх нас одні й ті ж самі прагнення, думки й проблеми – для мене це і є головна принада молодіжних обмінів».

Ядута Юлія, ПР-51