КРОК ДО ВИВЧЕННЯ КРАЇНОЗНАВСТВА

Студенти спеціалізації «Переклад» провели два незабутніх дня в місті Дніпро та долучились до реалізації проекту «Landeskunde Netzwerk Ukraine» (DAAD), що проводився 3-4 листопада в Дніпровському національному університеті імені Олеся Гончара.

Отримавши незабутні враження від екскурсії по мальовничій місцевості Дніпра, студентки 2 та 3 курсу спеціалізації «Переклад» Анастасія Коротун та Аліна Шинкаренко мали можливість разом з лекторами різних міст України та Німеччини обговорити проблеми вивчення країнознавства в університетах, школах та інших навчальних закладах.

На конференції були представлені такі блоки: студентські семінари, викладацькі виступи, спільне обговорення студентами і викладачами майбутньої методики вивчення країнознавства в Україні. Учасники мали вибір серед широкого розмаїття семінарів: фемінізація німецької мови, німецька сатира в 21 столітті, німецька реклама, стандарти замість стереотипів, імідж німецької граматики.

«Весь навчальний процес був побудований на неформальних методах освіти: лектори долучали студентів до ігор, обговорень та воркшопів. Під час дискусій ми суттєво покращили свої навички спілкування німецькою. Я вважаю, що студентам вкрай необхідно приєднуватися до програми DAAD і відвідувати конференції, тому що це дійсно підвищує рівень знань», - ділиться враженнями Аліна Шинкаренко.

Самсоненко Катерина, ПР-62