ВІДЧУЙ РОЗМАЇТТЯ!

Студентки 3 курсу  спеціалізації «Переклад» Анастасія Коротун та Маргарита Полупан стали частиною команди волонтерів англомовного таборі Camp Excite “Colors of Diversity” для дітей, який проводили волонтери Корпусу Миру (США) та волонтери Європейської волонтерської служби за підтримки Центру євроініціатив. Цього разу щасливчиками стали 50 дітлахів, які відправилися у цікаву віртуальну подорож. Повне занурення у світ англійської мови та розмаїття!

Наші майбутні перекладачки провели два незабутніх дні на базі КУ ССШ №2 в оточенні найактивніших школярів міста Суми. Табір пропонував дітям відвідати 4 секції на різні тематики: МОВА ТА МУЛЬТИКУЛЬТУРАЛІЗМ; ГЕНДЕР ТА СОЦІАЛЬНА РОЛЬ ЛЮДИНИ; РОЗМАЇТТЯ В ДІЇ (за участі Анастасії); РАСА, ЕТНІЧНІСТЬ, МІЖСЕКЦІЙНА ПРИНАЛЕЖНІСТЬ (за участі Маргарити). На секціях волонтери розповідали про такі важливі поняття як повага, стереотипи, конфлікти та їх трансформації, розмаїття як перевага тощо. Весь навчальний проwес був побудований на неформальних методах освіти, тобто наші тренерки ділилися власним досвідом, долучали дітей до обговорень та фідбеків.

Студентки працювали в командах з волонтерами з різних куточків світу – Португалії, США, Італії, Бразилії. Отже, у дівчат була неймовірна можливість покращити свої мовленнєві та перекладацькі навички. Адже вони не тільки готували ігри, воркшопи і квести, а ще й працювали в якості перекладачів для дітей з посереднім рівнем англійської мови.  Маргарита та Анастасія відчули весь смак роботи в такому колоритному мовному середовищі і наразі впевнені на всі сто, що професія перекладача відкриває двері до нових можливостей, до нових світів!

Ірина Третяк, ПР-51