Програма подвійного диплому Вищої лінгвістичної школи у Ченстохові (Республіка Польща) і Сумського державного університету

Про програму:

Враховуючи інтереси і потреби української студентської молоді, СумДУ розпочинає співробітництво з Вищою лінгвістичною школою у Ченстохові (Республіка Польща).

Основною перевагою даної співпраці є забезпечення студентам СумДУ можливості паралельного навчання у Вищій лінгвістичній школі у Ченстохові та отримання додаткового диплому (другого) Республіки Польща.

Вища лінгвістична школа у Ченстохові є лідером у Польщі по впровадженню у навчальний процес інноваційних технологій (on-line студій). Інтенсивному використанню інформаційних технологій сприяє тісна співпраця з іншими потужними європейськими університетами Великобританії, Німеччини, Італії.

Докладніше: http://www.wsl.edu.pl/english-version/

Вимоги та переваги для студентів, які хочуть отримати 2 дипломи:

• знання польської мови на рівні, достатньому для відвідування занять у Польщі;
  • оплатити за навчання у Польщі (вартість за рік становить 300 €);
  • можливість подавати заявки на гранти від Євросоюзу, будучи польськими студентами;
  • проходження практики за базовою спеціальністю.