Студенти-перекладачі на просторах Вірменії

Студентка 3-го курсу спеціалізації “Переклад” Анастасія Коротун стала єдиним представником вільної території України, який взяв участь у молодіжному обміні з міжкультурного навчання та візуального мислення "Learn Connect Express 2" в Агверані, Вірменія.

Молодіжний обмін складався з трьох блоків. Перший блок був присвячений впровадженню та розвитку навичок учасників з міжкультурного навчання та спілкування. Другий блок проекту - 1,5 дня кауч серфінгу та «дегустації» повсякденного сільського життя Вірменії. Учасники повинні були знайти притулок в Агверані на 1 ніч. Під час третього блоку вони візуалізували свій досвід спілкування з місцевими жителями.

Під час проекту учасники покращили свої навички міжкультурного спілкування та розширили знання щодо ненасильницького спілкування. Тренери підвищили рівень обізнаності учасників щодо міжкультурної чутливості, посилили їхні навички управління та трансформації конфліктів, а також розвивали навички з візуального мислення. Одним із завдань молодіжного обміну було надати учасникам можливість розповсюдити меседж про суспільну згуртованість і взаємодію, прийняття нового та культуру миру.

Учасники мали неймовірну можливість відвідати столицю країни Єреван та дослідити один з найулюбленіших та найбільш відомих краєвидів Вірменії Гарні.

Маргарита Полупан, ПР-41