PR-компанія від студентів перекладачів

Студенти 3-го курсу спеціалізації «Переклад» впевнені, що як викладацький склад, так і самі студенти повинні зосереджуватися не лише на відшліфовуванні власних професійних вмінь і навичок та іміджу університету, але й на просуванні та вдосконаленні змісту досліджень та викладання. Тому вони вирішили представити наш університет більш широкій аудиторії.

В рамках популяризації кафедри германської філології вони відвідали сумську громадську організацію «Центр європейських ініціатив» (ЦЄІ), головне управління статистики в сумській області, Медіа-ресурс Latifundistmedia, сумську митницю, Зарічний районний суд м. Суми, тощо, і це сприяло зародженню міжособистісних зв'язків нашого університету та організацій як імовірних роботодавців.

Студентів вразила робоча атмосфера цих організацій своїм відкритим і прозорим спілкуванням та сильним командним духом. Наші студенти отримали пропозиції щодо подальшої співпраці, такі як менторство, перекладацька діяльність, волонтерство, фотозйомка тощо.

Як зазначила Юлія Єлфімова, член команди ЦЄІ: «Ми завжди раді бачити нових людей у ​​нашій команді, які дійсно зацікавлені в соціально спрямованій роботі".

Ключем до успіху в просуванні себе як провідного університету є постійність. Ми повинні постійно показувати та рекламувати нашу команду якомога краще, аби побачити результати своїх старань.

Анастасія Коротун, PR-51