Офіс подорожей знайомив студентів з культурою Південно-Африканської Республіки

Студентський країнознавчий гурток «Офіс подорожей» під керівництвом викладача Олени Назаренко організував 2-го жовтня позапланове зібрання, яке відвідали студенти 1-го, 3-го та 4-го курсів спеціалізації «Переклад», а також викладачі Лариса Гарцунова, Віталій Дорда, Олена Попова. Вагомою причиною для цього став візит гостей з Південної Африканської республіки на кафедру германської філології.

Головним спікером англомовної лекції «Культура Південно-Африканської Республіки» був Метью Ленокс – викладач англійської мови у місті Міддельбург, який приїхав здалеку разом із своєю дружиною Келлі.

Обговорення почалося з простого запитання: які асоціації у  студентів викликає далека Південна Африка? Звичайно що з дикими тваринами, незабутніми пейзажами та тропічним кліматом. Не можливо було відірвати погляду від яскравої презентації, що супроводжувалася змістовною та інформативною розповіддю Лектор продовжив доповідь інформацією про географію країни – одного з головних факторів, який вплинув  на її історію та культуру. Всі присутні відкрили для себе чудовий світ Африки з усіма її багатствами. Метью Ленокс влучно наголосив не тільки на всіх принадах, але й проблемах, з якими стикається ця відносно молода держава.

Лектор завжди порівнював реалії України та своєї власної країни, тим самим даючи змогу студентам глибше поринути у світ Африки. Доповідь супроводжувалась прикладами з життя, цікавими фактами та інтерактивом з боку присутніх.

Маргарита Полупан та Марина Сизоненко, ПР-51