“Зірковий час німецької мови в Україні”

Доцент кафедри германської філології Діана Мовчан взяла участь у XXIV Міжнародній конференції Асоціації українських германістів “Зірковий час німецької мови в Україні”, яка проводилась 29-30 вересня на факультеті іноземних мов Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

На відкритті конференції виступили Посол Федеративної Республіки Німеччина д-р Ернст Райхель, головний спеціаліст департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України Оксана Коваленко, Аташе з питань науки і освіти Посольства Австрії в Україні маґ. Андреас Веннінгер, керівник Інституту з підтримки обдарованої молоді фонду імені Ганса Зайделя професор Ганс-Петер Нідермайєр, референт Німецької служби академічних обмінів (Бонн) Бен’ямін Шмелінґ, референт відділу «Педагогічна кооперація з німецької мови» Ґете-Інституту в Україні Єва Корб, референт з німецької мови як іноземної та координатор Центрального відомства з питань освіти за кордоном д-р Домінік Вольф.

Учасниками конференції стали понад 150 викладачів та учителів німецької мови, перекладачів, аспірантів, студентів і гостей з України, Німеччини та Австрії, які представили інноваційні розвідки, присвячені питанням історії німецької мови та германістики в Україні, актуального стану німецької мови, німецько-українські контрастивні розвідки, доповіді з компаратистики та перекладознавства.

Зацікавленість учасників та гостей конференції привернули виставки та презентації видавництв Hueber, Cornelsen та Нова книга.

Наталія Таценко,

доц. кафедри германської філології