Святкування Дня перекладача

Цього року щорічне святкування Дня перекладача в СумДУ поєднало в собі традиційні моменти – привітання від викладачів, посвята студентів 1-го курсу спеціалізації «Переклад», розважальна програма від студентів та перше засідання студентського країнознавчого гуртка «Офіс подорожей» - та нову тенденцію – виїзне засідання викладачів та співробітників кафедри германської філології.

30 вересня аудиторія ЕТ-216 зібрала майбутніх і вже працюючих перекладачів та їх наставників. З привітальним словом до студентів звернулись декан факультету ІФСК Олена Медвідь, професор Світлана Швачко – засновниця кафедри «Перекладу» у далекому 1995 році, професор Ірина Кобякова – завідувач кафедри германської філології, та всі викладачі кафедри.

Далі слово перейшло до студентів 1-го курсу, які провели вікторини на знання відомих в світі перекладачів та видатних архітектурних пам’яток, в гумористичній формі ознайомили присутніх з повсякденними термінами сучасного перекладача «Робота на вчора» та подарували пісенний сюрприз. Естафету привітань прийняли студенти 3-го курсу з музичним подарунком та студентський країнознавчий гурток «Офіс подорожей» під керівництвом викладача Олени Назаренко, де студенти 4-го курсу Поліна Таценко, Анна Приходько та Ірина Карпенко ділились власним досвідом роботи у США.

Святкування продовжилось 1 жовтня в м. Харків, куди на святкове виїзне засідання відправились викладачі та співробітники кафедри германської філології. Завдяки профспілці СумДУ та викладачу Олені Овсянко колектив кафедри разом з родинами отримали море позитивних емоцій, відвідавши Фельдман екопарк і парк культури та відпочинку ім. М. Горького.

Лариса Дегтярьова,

ст. викл. кафедри германської філології