Студенти спеціалізації «Переклад» прийняли участь в обговоренні процесу децентралізації на Сумщині

21 вересня студенти спеціалізації «Переклад» групи ПР-62/1 та викладач кафедри германської філології Олена Назаренко долучилися до публічної дискусії щодо динаміки децентралізації в Сумській області. Організатор заходу - Центр досліджень регіональної безпеки при СумДУ у співпраці з харківським аналітичним центром “Обсерваторія демократії”.

Особливу увагу було приділено процесу децентралізації освіти та можливим варіантам вирішення цього питання. У обговоренні прийняли участь представники таких організацій як «Центр сприяння регіонального розвитку», «Асоціація Міст України», «Український освітній клуб», «Фонд регіональних досліджень» та інші. Студенти в свою чергу поспілкувалися з експертами, поставили деякі запитання щодо проблем розвитку проекту та популяризували перекладацький навчально-методичний центр “LinguoStar”

Ірина Лихман, Оксана Клепальська, ПР-62/1