Навчальні послуги, які надає Перекладацький навчально-методичний центр “LinguoStar”:

- курси з підготовки до міжнародного мовного тесту ECL, який  підтверджує знання англійської мови на рівні В2 ;

- повна версія пробного мовного тесту ECL.

Термін подачі заяв та проведення курсів:

На курси з підготовки до міжнародного мовного тесту приймаються всі бажаючі не залежно від віку та рівня володіння англійською мовою. Заняття проходять 5 тижнів / 20 занять по 2 академічні години. По закінченню курсів слухачі мають змогу скласти міжнародний мовний тест ECL, що проводить Київський освітньо-екзаменаційний центр, на базі Перекладацького навчально-методичного центру “LinguoStar” (при цьому у слухачів немає потреби складати тест у Києві).

Група налічує мінімум 10 осіб.

Групи формуються в залежності від надходження заяв.

Повна версія пробного мовного тесту ECL  – 3-4 години індивідуально.

Вартість послуг:

курси з підготовки до міжнародних мовних тестів ECL – 600 грн.;

повна версія пробного мовного тесту ECL  – 300 грн.;

Записатися на курси можна за наступним посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScV9wVPyEzfbEGbd_jdfgdtdE59oonG_SaxOb99LXKO0JadJw/viewform?usp=sf_link

Контакти:

Перекладацький навчально-методичний центр “LinguoStar” кафедри германської філології знаходиться:  ауд. ЕТ-412,    тел.: 687 -885,

Директор ПНМЦ “LinguoStar” Жулавська Ольга Олександрівна