Кафедра германської філології

Сумський державний університет
Факультет іноземної філології та соціальних комунікацій

Викладач кафедри германської філології взяла участь у магістерській програмі Master of Arts in Education (Educational Technology) в Естонії.

 Протягом серпня викладач кафедри германської філології  Алла Красуля взяла участь у літній сесії в університеті Тарту в Естонії на факультеті освіти (Faculty of Social Sciences, Institute of Education) у магістерській програмі Master of Arts in Education (Educational Technology): https://www.ut.ee/en/masters-programme-educational-technology, що дає можливість отримати диплом про вищу освіту європейського зразка. 

  Алла презентовала свій MA Research Project перед міжнародною студентською групою та викладачами факультету, які в перспективі будуть їх науковими керівниками. Робоча назва її проекту “EduTech in Empowering Foreign Language Education: Blended Learning”.  

 Міжнародна група складається з викладачів університетів та вчителів шкіл з Естонії, Латвії, Китаю, Іспанії,  Італії, Грузії, США та Австралії.  Всі приблизно одного віку 30-40 років, мають досвід викладання, наукової та адміністративної діяльності, що робить загальне спілкування ще більш плодотворним разом з навчанням.

 Посилання на інтерв’ю: https://sisu.ut.ee/haridustehnoloogia/interview11 

 Олена Назаренко,

 викл. каф. германської філології

Українська (Україна)English (UK)Polish (PL) German
1 2 3 5

Корисні посилання

Ми у соціальних мережах