Доцент кафедри германської філології підвищила кваліфікацію за програмою DAAD

Доцент кафедри германської філології  Діана  Мовчан  взяла участь у роботі науково-методичного семінару з підвищення кваліфікації викладачів німецької мови у м. Кам'янець-Подільский. Захід було організовано Німецькою службою академічних обмінів (DAAD).

Як відомо, DAAD – організація, головною метою діяльності якої є сприяння міжнародному науковому та культурному обміну, інтеграційним процесам в галузі освіти, академічній мобільності студентів та науковців.

У колі зацікавлень обговорювались проблеми літературознавства та теорії тексту (Денні Клаппер), питання країнознавчого характеру (Андре Бьом), креативні підходи до формування та розвитку перекладацької компетенції (Каті Бруннер), ігрові методи та прийоми на заняттях з іноземної мови (Карстен Грунвальдт).

Жваву дискусію серед учасників семінару викликала доповідь керівника групи сприяння академічній доброчесності СумДУ Юлії Шкодкіної щодо якісної зміни ціннісних підходів та орієнтирів у вищій освіті.

Галина Чуланова,

доцент кафедри германської філології