Разом працювали, разом відпочивали

На минулих вихідних викладачі кафедри германської філології разом з дітьми завдяки профспілці СумДУ та викладачу Олені Овсянко здійснили подорож на страусину ферму, що знаходиться у Верхній Сироватці.

Ст. викладач Антоніна Чепелюк, як корінна мешканка, провела цікаву екскурсію по Верхній Сироватці, показала місцеву школу, церкву, меморіали, розказала цікаві історії та легенди пов’язані з її рідним селом.

Потім була обіцяна екскурсія на страусину ферму, де і діти, і дорослі насолоджувались свіжим повітрям, спілкуванням з живою природою, місцевим неймовірно смачним пиріжкам та просто диву давалися від лелек, бобрів та інших тварин, які вільно пересувались фермою. Страуси та пави теж вразили відвідувачів своїм екзотичним виглядом та оперенням.

Море позитивних емоцій та спільний відпочинок надихнули колектив кафедри на майбутні подорожі разом вже за межі області!

Олена Назаренко,

викл. каф. германської філології