Філологи СумДУ вибороли призові місця у Відкритій Євро-Азіатській першості з наукової аналітики

Протягом 2016-2017 н.р. лінгвісти кафедри германської філології здобули цілу низку нагород на різних етапах національної першості з наукової аналітики (секція філологічні науки). Наукові доробки сумських вчених були високо оцінені лінгвістами різних країн (Грузія, Казахстан, Болгарія, Молдова).

Спільна наукова робота доцента професора Світлани Швачко, професора Ірини Кобякової та студента 6 курсу Віталія Степанова виборола срібну та бронзову нагороди та бронзовий диплом http://gisap.eu/node/120705. Спільна наукова робота викладача Олени Назаренко, студентки 5 курсу Вєтошкіної Марії та учениці 10 класу Альони Гавриленко здобула 2 бронзових дипломи. Була також відзначена спільна робота професора Ірини Кобякової, доцента Світлани Баранової та студентки 6 курсу Інни Поліщук.

Філологи СумДУ продовжують активно брати участь в Global Іnternatіonal Scіentіfіc Analytіcal Project (Лондон, Великобританія) – проекті, який об’єднує вчених із різних країн світу з метою просування на світовий рівень передових ідей, теорій та концепцій в усіх сферах наукової думки, а також підтримки інтересу громадськості до питань і досягнень академічної науки.

Лариса Дегтярьова,

ст. викладач кафедри германської філології