Германісти СумДУ та ОНУ імені І. І. Мечникова

обмінялися досвідом

Для германістів-перекладачів СумДУ доктор філологічних наук Тетяна Іванівна Домброван презентувала низку власних спецкурсів з лінгвосинергетики та теоретичні курси «Сучасні граматичні школи і течії», «Історія англійської мови», «Загальнотеоретичний курс англійської мови».

Германісти та перекладачі  СумДУ та ОНУ імені І. І. Мечникова  обговорили особливості роботи редакційної колегії фахових філологічних наукових видань та плани академмобільності на наступний навчальний рік. Науковців об’єднує любов до філології, спільна праця у спеціалізованих вчених радах України та сфера наукових інтересів – лінгвістичні універсалії, еволюція та збереження мовної складності, лінгвосинергетика, розробка та застосування міждисциплінарних підходів до вивчення історії англійської мови, інформаційна структура в граматиці, генеративна граматика.

На згадку про зустріч бібліотека СумДУ одержала в подарунок праці шанованої професора, серед яких грунтовна монографія “Інтегральна теорія англомовної комунікації” (800с.). Тетяна Іванівна Домброван радить всім науковцям «творити з любов’ю».

Лариса Дегтярьова,

ст. викл. каф. германської філології