Внесок викладачів кафедри германської філології у Євробачення

Студенти-перекладачі 2 та 3 курсів кафедри германської філології  під час проведення Євробачення-2017 працювали волонтерами-перекладачами під керівництвом викладача кафедри Наталії Приходько у Відділі служби 102 Сумського відділу поліції Головного управління Національної поліції України в Сумській області. Керівництво Головного управління висловило подяку за надану допомогу.

Викладач кафедри германської філології Ірина Ущаповська під час проведення Євробачення – 2017 у Києві мала нагоду попрацювати у команді волонтерів цього пісенного конкурсу.

Ірину було відібрано близько 12 тисяч претендентів не лише із України, а й усього світу. Європа, Австралія, Сполучені Штати Америки, Об’єднані Арабські Емірати та Республіка Корея – громадяни 17 країн виявили бажання допомагати в проведенні міжнародного пісенного конкурсу в Києві.

Волонтери працювали з артистами, пресою, іноземними делегаціями та гостями міжнародного пісенного конкурсу, а також над телевізійним виробництвом Єврошоу, на бекстейджах й у фан-зонах.  Ірина Ущаповська була хостес (асистентом делегації) Словенії.

Також Ірина була перекладачем для представника від Словенії Омара Набера у прямому ефірі на телеканалі Київ та під час зйомок сюжетів на каналах Київ та ICTV.

Робота волонтером під час Євробачення – це спілкування з представниками різних країн, маса позитивних емоцій, незабутні враження та незрівнянний досвід. По закінченні заходу кожен отримав сертифікат волонтера від організаторів Євробачення.

Наталія Таценко,

доцент кафедри германської філології