Перекладачі на Фестивалі науки, освіти і культури

Масштабне свято до Дня науки «СумДу-сумчанам», що відбулося 17 травня на головній площі Сумського державного університету, не змогла оминути й кафедра германської філології .

Викладач Олена Назаренко та доцент Ольга Жулавська разом зі студентами спеціалізації «Переклад» групи ПР-42 провели усіх бажаючих сходинками захоплюючого перекладацького життя, познайомили із сучасними технологіями, які допомагають навчатися та розвивати власні навички у стінах університету, а також розповіли про вражаючі можливості, що відкриються для кожного, хто вирішить пов’язати свою долю з іноземними мовами.

Натовп школярів не поспішав розходитися, адже цікаві вікторини, творчі завдання та ігри підсилювали неабиякий інтерес. Особливістю презентації кафедри германської філології стали розповіді та вікторини доцента Віталія Дорди, у яких він ділився власним досвідом про закордонне життя та давав поради майбутнім студентам-мандрівникам.

Євгенія Сусіденко, ПР-42