Перекладачі СумДУ працювали на Євробаченні

Магістрантка спеціалізації «Переклад» Марія Дерев’янченко долучилась до процесу проведення Євробачення в м. Київ. Після повернення Марія поділилась зі студентами-перекладачами здобутим досвідом:

«Минулі 2 тижні були одними з найкращих моментів мого життя, коли я працювала волонтером у прес-центрі на Євробаченні 2017 в Києві. Все це не сталося б, якби я не подала заявку на волонтерство ще в грудні, коли я навіть не думала, що може з цього вийти. Мене обрали з 12 000 чоловік щоб бути однією із 900 волонтерів. Після співбесіди і кількох тренінгів я почала працювати разом із 60 волонтерами у прес-центрі «Євро бачення». Зустрівшись з нашою командою, я відразу зрозуміла, що ці люди – «вершки» української молоді: найбільш відкриті і розумні. Починаючи з 29 квітня мої дні складалися із спілкування з сотнями представників міжнародної преси на інформаційній стійці: я допомагала їм і відповідала на велику кількість різноманітних запитань, передавала подарунки від делегацій, працювала на прес-конференціях з дивовижними учасниками Євробачення, мала змогу побачити всі репетиції та ефірні концерти, відвідала зону «delegation bubble» (зону гримерок артистів) і побувала за лаштунками сцени з найрізноманітнішими завданнями. Також отримувала велику кількість прохань перекладати письмово чи усно з української на англійську та навпаки. Це була чудова практика для мене як перекладача. Я йшла на роботу із задоволенням, вітаючи кожного гостя, який приходив до нас, з теплою посмішкою.

То не було просто чудово. То був дивний, незабутній, емоційний час. Такий величезний досвід роботи на все життя. Ми робили все можливе, і ми можемо пишатися собою за те, що показали світові, що Україна - надзвичайна, люди тут милі і привітні, і що ми можемо проводити такі заходи на найвищому рівні!»

Ольга Сокол, ПР-42