Перекладачі СумДУ налагоджували контакти з німецькими колегами

Студенти 3 та 4 курсів спеціалізації "Переклад" та ст. викладач кафедри германської філології Олена Попова відвідали Німеччину за програмою "Gruppenreise".

Метою подорожі стало ознайомлення з системою навчання німецьких університетів, сприяння поглибленню фахових знань та обміну досвідом викладання іноземних мов. Програма здійснена за фінансової підтримки Німецької служби академічних обмінів (DAAD). До плану подорожі входило відвідування лекцій та семінарів, знайомство та інтернаціональне спілкування з професорами, викладачами, студентами університетів Берліну, Франкфурту на Одрі, Дрездену та Хемніцу.

Особливий захват викликали екскурсії цими містами, унікальна можливість ознайомитися із місцевою архітектурою та скульптурою та відвідування музеїв: музею гігієни та музею транспорту в Дрездені. Німеччина славиться не лише своїми чистими та сучасно-обладнаними мегаполісами, але й мальовничою природою, в чому впевнилися учасники програми, відвідавши національний парк Саксонська Швейцарія. Враження від подорожі залишилися лише позитивні, головна ціль виконана - міжнаціональні контакти налагоджені, німецькі університети готові приймати українських студентів, які в свою чергу прагнуть наполегливо вивчати мову та брати участь у програмах обміну.

Анастасія Кисіль, ПР-42