НАШІ ЛЮДИ ВСЮДИ

Студентка 2-го курсу спеціалізації «Переклад» Анастасія Коротун почерпнула досвіду волонтерства – на концерті Джамали, який відбувся 12 травня у Палаці спорту (м.Київ).

Відома співачка разом з музикантами почали програму I believe in U з композиції “It's me Jamala”. Втім, представлятися їй не було потреби – з першої ж пісні зал підтанцьовував і підспівував. Рік потому після перемоги в Стокгольмі кримськотатарська українка Джамала добре відома й іноземцям. На сольний концерт Джамали, який проходив якраз між днями другого півфіналу і гранд-фіналу Євробачення, прийшло багато гостей з інших країн, які бажали наживо почути голос минулорічної переможниці. Тож у майбутньої перекладачки був неймовірний шанс попрактикувати свою англійську та німецьку та поспілкуватися з носіями мови.

Окрім своїх звичайних обов’язків волонтери також виконували водночас серйозне і приємне завдання – зустрічали VIP-гостей та близьких друзів самої Джамали: соліста гурту «Бумбокс» Андрія Хливнюка, співака MONATIKа, телеведучу Дар’ю Коломієць, соліста проекту Pianoбой Дмитра Шурова. Спеціальними гостями грандіозного концерту стали підопічні співачки у проекті «Голос країни-7» на телеканалі «1+1».

«Я дуже сильно люблю свою країну. Іноді мені навіть здається, що так сильно не можна», - зізналася своїм гостям Джа.

За словами самої студетки: «Волонтерство на концертах – це крута можливість стати частинкою дружнього волонтерського сімейства, насолодитись атмосферою любові та розуміння, отримати неабиякий заряд позитивних емоцій та просто незабутньо провести час!».

Ірина Куц, ПР-51